Kayısı Çikolatası

Kayısı çikolatası, Malatya’nın meşhur kayısı türünden olan gün kurusu kayısı ezmesi üzerine çikolata kaplanarak elde edilen mükemmel bir lezzettir.  Malatya yöresinin meşhur kayısısı süt ile buluşturularak hazırlanan bu nadide ürüne sitemizden ulaşabilirsiniz. Ürün içinde kullanılan çikolata, süt ve kayısı sağlık için ayrı ayrı faydalı besin maddelerindendir. Çikolata düzenli olarak tüketildiğinde kalp ve damar hastalıklarına karşı iyi gelir.

 

Ayrıca çikolata mükemmel bir enerji kaynağıdır. Vücutta yaşanabilecek şeker seviyesinde ani değişikliklere yol açmaz. Çikolata özellikle kadınlarda psikolojik anlamda da olumlu etkiler yaratır.

 

 

Ürün hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanarak, paketlenme işlemi tam bir titizlikle yapılmaktadır. Lif ve potasyum bakımından zengin içeriğe sahiptir. Endorfin hormonunun artmasına yardımcı olur. Saç ve tırnak sağlığını koruyucu etki yaratır. Ürün sindirim sisteminin aktif bir şekilde çalışmasını sağlar, kabızlığa karşı iyi gelir. Abartılmadan tüketildiğinde açlık süresini uzatarak daha az yemek yemeyi sağlar.


1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Verona E-Ticaret WhatsApp